Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jej mąż to woskowy, to i przykład ma skąd czerpać niestety.
 Zachowywała się jak generał w wojsku, któremu wolno wszystkich poniewierać.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze co niby? Czyjego samobójstwa tak niby mamy czekać? Poszaleliście? Czy już taką ofiarę chcecie zrobić z p. dyrektor, że taka bieda, jeszcze samobójstwo popełni... Ludzie, nikt nie chce samobojstwa, tylko sprawiedliwosci!
Tekstami ze jest pusta? Ze do lizbony ma isc? Tym chcecie uzyskac sprawiedliwosc? Pokazujecie tylko jacy prosci z was ludzie.. A mozecie ja tym tylko do grobu wpedzic. Zalosne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej mąż to woskowy, to i przykład ma skąd czerpać niestety.
Jejku jacy wy biedni :((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do grobu ona może dzieci nasze swymi obraźliwymi tekstami wpędzić!!! To są dzieci w wieku dojrzewania, wrażliwe. Tyle się słyszy o samobójstwach wśród dzieci, bo nauczyciel je szykanował, bo rówieśnicy je źle traktowali. Czy tu tragedii trzeba, by wreszcie ktoś tę kobietę wziął i odsunął ze stanowiska????????????????????????   Co za chore podejście! To tak, jakbyś bronił pedofila, ze go obrazają w sieci. Zastanów się najpierw, co ten pedofil zrobił! (to tylko przykład, bo się wkurzyłem. Akurat pedofilii dyrektorce nie zarzucam)
Tekstami ze jest pusta? Ze do lizbony ma isc? Tym chcecie uzyskac sprawiedliwosc? Pokazujecie tylko jacy prosci z was ludzie.. A mozecie ja tym tylko do grobu wpedzic. Zalosne..
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<jak się zło popełnia, to się potem za nie odpowiada. I na to skrycie liczę i tego życzę pani dyrektor. By wreszcie miała odwagę odpowiedzieć za swoje zachowanie.>>   Koszmar... coś ty "warszawiankio" nawyrabiała??? Pamiętam tę szkołę z lat 80 - 90, na choinkę przychodziły całe rodziny, wszyscy wspólnie świętowali, w latach kolejnych nie robiło się takiego rodzinnego spendu, bo rodzice byli bardziej zabiegani. Na pewno rodzinny klimat nie znikną, każdy zawsze mógł liczyć na życzliwość dyrekcji i nauczycieli. Nikt nie musiał stosować pisma, żeby się dostać do tak "wyrafinowanego" miejsca jakim jest gabinet dyrektora w szkole wiejskiej. Naprawdę słoma z butów wystaje!!! ...Poprzednie dyrekcje były idealne w porównaniu....   Odnowienie szkoły? Pieniądze gmina miała, to dała, bo rozbudowa była planowana wcześniej i to nie jest tej dyrekcji zasługa!!! (Wiem to od jednego pana z urzędu)   a co do jej oddania się pracy, tyle jeździ przygotowywać na konkursy? w szkole też kółka ze zdolnymi uczniami prowadzi, nie zwracając uwagi na tych potrzebujących pomocy, żeby nie być zagrożonym, lub skończyć z czymś lepszym niż 2 i 3! (mówiło mi o tym 3 absolwentów – więc domyślam się, że:) innym nauczycielom nakazuje prowadzenie zajęć wyrównawczych, z uczniem słabym, który ma w dalekim poważaniu takie wyrównywanie wiedzy i oni nie jeżdżą doszkalać! a dlaczego?, bo nie mogą ze zdolnym popracować, bo mieliby więcej laureatów od niej! zachłanna jest, egoistyczna i pazerna też!    (Słyszane na własne uszy:) Przyszła z podkulonym ogonem szukać pracy, a na mieście rozgadywała jaka to okropna szkoła, od początku chciała się tu czuć lepsza! NIGDY NIE BĘDZIESZ LEPSZA JAK LUDZI BĘDZIESZ GORZEJ TRAKTOWAĆ OD SIEBIE. Nie dziw się dyrektor, że bronią cię tylko dzieciaki, bo może i na koloniach było im z tobą dobrze jak płacili ci za wakacje. Może i tych zdolnych, bogatych lepiej traktujesz, ale kogoś komu chemia nie przypadła do gustu, a jego starzy nie zarabiają po 5000 wcale nie ułatwiasz życia, jesteś okrutna. Gołym okiem widać, że o to właśnie maja do ciebie żal! Nikt by ci niczego nie wytykał gdybyś żyła z ludźmi w zgodzie, gdybyś ich nie straszyła i nie szczuła, nie stosowała mobbingu.   Nie jeden dyrektor szkoły ma jakieś swoje triki i tajemnice, ale nie ukręca bata na pracowników, nie jest taki zawzięty i nie wrzeszczy praktycznie za nic. Jak się ma za co ochrzanić to trzeba, ale jak się szuka sytuacji, aby tylko otworzyć paszczę to ma się trochę nierówną sytuację pod kopulą.    Nie doczytałam dobrze o paleniu, teraz w Stołpiu nie ma miejsca dla palaczy? Ciężkie czasy... A może powróćcie do palenia papierosów, to się wam dyra wyluzuje na dymku i nie będzie taka zawzięta.     Trzymajcie się i módlcie się o sprawiedliwość, Zresztą do łóżek, bo ferie wam się kończą!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, ty pewnie też wojskowy, to znasz metody i wiesz co i jak. No wiesz, huknąć, wrzasnąć, zgnębić człowieka. OOOOOO, to taka fala :) Tylko, ze w naszej szkole!
Jejku jacy wy biedni :((
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do grobu ona może dzieci nasze swymi obraźliwymi tekstami wpędzić!!! To są dzieci w wieku dojrzewania, wrażliwe. Tyle się słyszy o samobójstwach wśród dzieci, bo nauczyciel je szykanował, bo rówieśnicy je źle traktowali. Czy tu tragedii trzeba, by wreszcie ktoś tę kobietę wziął i odsunął ze stanowiska???????????????????????? Co za chore podejście! To tak, jakbyś bronił pedofila, ze go obrazają w sieci. Zastanów się najpierw, co ten pedofil zrobił! (to tylko przykład, bo się wkurzyłem. Akurat pedofilii dyrektorce nie zarzucam)
Hahahaha zaczekajcie zaraz bedzie ze zgwalcila kogos hahahaha beka z was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha zaczekajcie zaraz bedzie ze zgwalcila kogos hahahaha beka z was
przeciez napisałem, ze pedofilli jej nie zarzucam, tylko znalałem porównanie do czegoś, co jest okropne. I jak to niby wygląda - martwić sie nad katem, a nie nad ofiarą.   Ale jak widać obrońcy dyrektorki to będą teraz szukać wszystkiego, byle ja biedną ofiara zrobić. Niedoczekanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba im chlopa brakuje ... Tak czytam te komentarze i jad w ludziach jakby do linczu sie szykowali... Bądźcie zdrowii. To chyba nie chrześcijanie. Ukrzyzujcie panią hanne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez napisałem, ze pedofilli jej nie zarzucam, tylko znalałem porównanie do czegoś, co jest okropne. I jak to niby wygląda - martwić sie nad katem, a nie nad ofiarą. Ale jak widać obrońcy dyrektorki to będą teraz szukać wszystkiego, byle ja biedną ofiara zrobić. Niedoczekanie!
Ale nazwaliacie 'obroncy' jak jakas wojna normalnie haha. No wlasnie wy szukacie dziury w calym, igly w stogu siana itp. Czytam tu takie bzdury haha juz sie zaczynaja klamstwa bo nic na Pania Elak nikt nie ma. No takie sprawy juz naprawde.. Dla mnie to jest smieszne. Nie jedna nauczycielka i dyrektorka gorzej robia a tu sie zarzuca talie byle co. Poza tym pierwsze slysze ze Pani E sie drze. Ona zawsze jest pogodna. Boze zlituj sie. Pani Elak to swietna babka. W sumie tu nawet nie ma z kim walczyc ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba im chlopa brakuje ... Tak czytam te komentarze i jad w ludziach jakby do linczu sie szykowali... Bądźcie zdrowii. To chyba nie chrześcijanie. Ukrzyzujcie panią hanne
to lepiej artykul przeczytaj buraku. Pani hanna nie taka sieta, jakby chciała wyglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba im chlopa brakuje ... Tak czytam te komentarze i jad w ludziach jakby do linczu sie szykowali... Bądźcie zdrowii. To chyba nie chrześcijanie. Ukrzyzujcie panią hanne
Prawda? Maja tyle zawisci w sobie.. Mowia o Bogu we wczesniejszych kkmentarzach. A zero pojednania. Ukrzyzuja , jak Pilat :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet nie jest anonimowy. I tak jesteście namierzani... Obrażajcie dalej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to lepiej artykul przeczytaj buraku. Pani hanna nie taka sieta, jakby chciała wyglądać
Material na artykul zostal wyslany przez kochane plotkary wiec nie ma nawet co czytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nazwaliacie 'obroncy' jak jakas wojna normalnie haha. No wlasnie wy szukacie dziury w calym, igly w stogu siana itp. Czytam tu takie bzdury haha juz sie zaczynaja klamstwa bo nic na Pania Elak nikt nie ma. No takie sprawy juz naprawde.. Dla mnie to jest smieszne. Nie jedna nauczycielka i dyrektorka gorzej robia a tu sie zarzuca talie byle co. Poza tym pierwsze slysze ze Pani E sie drze. Ona zawsze jest pogodna. Boze zlituj sie. Pani Elak to swietna babka. W sumie tu nawet nie ma z kim walczyc ;)
Ty zapewne z tych, co albo sami jej w tyłek włażą, albo twoi rodzice. Spoko, rozumiemy twój ból - trzeba bronić. Syndrom sztokholmski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet nie jest anonimowy. I tak jesteście namierzani... Obrażajcie dalej ...
o taaaaaak. Pewnie pani Hanna zagoniła wojsko do pracy, by nas wszystkich tajną aparatura ponamierzali :) Śmiech na sali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo przewodnicząca rady rodziców (była) wystawiła jej laurkę, dlatego mogła zostać dyrektorem bez konkursu.
hej tu jest cos nie halo na takie stanowisko dopuszczana jest osoba na podstawie opinii jakiejs kolezanki.A konkurs? a jak konkurs to musi być więcej niz jeden kandydat.Albo ja może nie rozumiem.Szkoda że to nie wybuchło przed 16-tym listopada,to wójt by jeszcze biegał za nami rodzicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o taaaaaak. Pewnie pani Hanna zagoniła wojsko do pracy, by nas wszystkich tajną aparatura ponamierzali :) Śmiech na sali!
Smieja sie, ale z was babeczki :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy az z grona spiskowców odejdą kolejne panie i panowie... Podobno juz jest tylko ok 8 osób. Bądźcie twarde. W grupie sila.!!! A w pojedynkę blady strach..ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Material na artykul zostal wyslany przez kochane plotkary wiec nie ma nawet co czytac
Czyżby pan Lisows... się znowu pojawił? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...